Wij zijn lean hr services
Kantoor Roermond

Locatie Roermond
Bisschop Lindanussingel 37
6041 LV ROERMOND
+31475723030
info@leanhrservices.nl

Onze mensen

William Bremmers
Directeur
william@leanhrservices.nl
0650737766

Twan Bongers
Team Manager
twan@leanhrservices.nl
0638186118

Robert Hoofwijk
Community Developer
robert@leanhrservices.nl
0613243304

Gregor Jahnz
Community Developer
gregor@leanhrservices.nl
0475-723030

Pieter de Zeeuw
Medewerker Finance & Control
pieter@leanhrservices.nl
0475723030

Boy Jacobs
Community Developer
boy@leanhrservices.nl
0651722835

Ralf Custers
Business Manager
ralf@leanhrservices.nl
0621360626

Makary Marchelewicz
Junior Community Developer
makary@leanhrservices.nl
0623033270

Daan Eijkelenbergh
Junior Community Developer
daan@leanhrservices.nl
0613530136

Bozena Jedrysik
Community Specialist
bozena@leanhrservices.nl
0686411916

Wij zijn lean hr services
Kantoor Sittard

Locatie Sittard
Rosmolenstraat 18
6131 HX SITTARD
046-7820988
info@leanhrservices.nl

Onze mensen

Twan Bongers
Teammanager
twan@leanhrservices.nl
0638186118

Jop Theunissen
Community Developer
jop@leanhrservices.nl
0611599036

Berry Schmeits
Customer Experience Specialist
berry@leanhrservices.nl
0467820988

Rik Vossen
Socials Developer
marketing@leanhrservices.nl
0648652299

Ralf Custers
Business Manager
ralf@leanhrservices.nl
0621360626

Enrico Bar
Junior Community Specialist
enrico@leanhrservices.nl
0650803790